Firma Ekle

Kullanım Koşulları Politikası

Kullanım Koşulları www.nerede360.com sitesine girmeniz, firma hesabına giriş yapmanız veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Kullanıcı Şartları Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin, yazılımların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Nerede360.com sorumlu değildir. Nerede360.com sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

İşbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, firma bilgisi, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Nerede360.com sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Nerede360.com bilgilerin erişilebilirliği, bütünlüğü, geçerliliği ve eksiksizliğinden sorumlu değildir. Bu internet sitesi, Nerede360.com’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Nerede360 bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. Firma Hesap Kullanımı Firmanızı Nerede360.com’a ekleyebilmek için kayıt işlemleri veya hizmetleri sürekli kullanımınız kapsamında kendiniz ile ilgili bazı bilgileri (ad-soyad, telefon, adres veya iletişim detayları gibi) vermek zorunda kalabilirsiniz. Nerede360.com’a verdiğiniz kayıt bilgilerinin her zaman tam, doğru ve güncel olacağını kabul etmektesiniz.

Nerede360.com ile aranızdaki ayrı bir sözleşme ile özellikle izin verilmedikçe Nerede360 tarafından sunulan arayüz haricinde hiçbir şekilde erişmemeyi (veya erişmeye teşebbüs etmemeyi) kabul etmektesiniz.

Hizmetlere (veya hizmetlere bağlı olan sunucu ve ağlara) müdahale edecek veya bunları bozacak herhangi bir faaliyet ile iştigal etmemeyi kabul etmektesiniz.

Nerede360.com ile aranızdaki ayrı bir sözleşme ile özellikle izin verilmedikçe, hizmetleri hiçbir amaç için çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, ticaretini yapmamayı ve yeniden satmamayı kabul etmektesiniz.

Nerede360.com firma hesabınıza erişiminizi engeller ise; firma bilgilerinize, hesap detaylarınıza veya hesabınızda yer alan herhangi bir dosya veya diğer içeriğe erişmekten alıkoyulabileceğinizi onaylamakta ve kabul etmektesiniz.

Şartlar kapsamındaki sorumluluklarınızın ihlalinden ve bunun doğurduğu sonuçlardan (Nerede360.com’un maruz kalacağı kayıp ve zarar da dahil olmak üzere) münhasıran sorumlu olduğunuzu (ve ihlallere ilişkin olarak Nerede360.com’un ne size ne de üçüncü şahıslara sorumlu olmadığını) kabul etmektesiniz. Firma Hesap Güvenliği Firma bilgilerinize erişimde kullandığınız tüm hesaplarla ilişkili şifrelerinizin gizliliğinin korunmasının sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul etmekte ve anlamaktasınız.

Dolayısıyla, hesabınız altında gerçekleşen tüm hareketler için Nerede360.com’a karşı münhasıran sorumlu olacağınızı kabul etmektesiniz.

Şifrenizin veya hesabınızın izinsiz kullanıldığını fark ettiğiniz anda derhal Nerede360.com’a haber vereceğinizi kabul etmektesiniz.

Verilerinizin Nerede360 kişisel veriler ve gizlilik politikalarına uygun bir biçimde kullanılmasını kabul etmektesiniz. Mülkiyet Hakları Nerede360.com’un üzerindeki tüm hukuki haklara, kanuni mülkiyete, hizmetleri kapsamında varolan tüm fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere sahip olduğunu onaylamakta ve kabul etmektesiniz. Ayrıca bu iş modelinin Nerede360.com tarafından gizli olarak belirlenmiş bazı bilgileri içerebileceğini ve sizin işbu bilgileri Nerede360.com’un yazılı ön izni olmadan açıklayamayacağınızı onaylamaktasınız.

Nerede360.com ile aksine bir anlaşmaya varmadıkça, işbu şartlardaki hiçbir hüküm size Nerede360.com’un ticari unvanını, ticari markasını, hizmet markasını, logosunu, yazılımını, alan adını ve diğer belirleyici marka özelliklerini kullanma hakkını vermemektedir. Nerede360.com tüm bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır.

İnternet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.

Nerede360.com’un hizmetlerini kullanırken diğer şirket ve organizasyonların ticari markalarını, hizmet markalarını, ticari unvanlarını ve logolarını işbu markaların, unvanların veya logoların sahipleri veya yetkili kullanıcıları hakkında herhangi bir karışıklık yaratmaya meyilli veya niyetli bir biçimde kullanmamayı kabul etmektesiniz.

Kanunen açıkça izin verilmedikçe veya zorunlu kılınmadıkça veya Nerede360.com tarafından yazılı özel izin verilmedikçe yazılımı kopyalayamazsınız, değiştiremezsiniz, işbu yazılımdan yeni eserler türetemezsiniz, tersine mühendislik, kaynak koda dönüştürme veya başka bir yöntemle yazılımın kaynak kodunu veya işbu kodun herhangi bir bölümünü çözme teşebbüsünde bulunamazsınız (üçüncü bir şahsın da bunları gerçekleştirmesine izin veremezsiniz).

Nerede360.com size yazılı özel izin vermedikçe, yazılımı kullanım haklarınızı devredemezsiniz (veya işbu haklara ilişkin alt-lisans veremezsiniz), işbu haklar üzerinden teminat hakkı veremezsiniz veya işbu hakların herhangi bir bölümünü başka herhangi bir şekilde transfer edemezsiniz.

Nerede360.com dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Yukarı