Aras Kargo Çalışma Saatleri ve Günleri 2020 - Güncel

Aras Kargo Çalışma Saatleri

Aras Kargo Çalışma Saatleri

Aras Kargo Çalışma Saatleri

Aras Kargo

1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan Aras Kargo, 1989 yılında faaliyete geçmiştir. Aras Dağıtım ve Pazarlama ismiyle piyasaya giren firma şimdiki dönemde büyük şirketler ve tüketiciler tarafından sıkça kullanılan ve her geçen gün yükselen bir firmadır. Aras Kargo dünyanın bir ucundan çıkan kargoyu diğer ucuna yalnızca birkaç saatte götürebilmektedir.

Aras Kargo Açılış-Kapanış Saatleri:

Hızlı ve güvenilir teslimat yapan Aras Kargo şubeleri hafta içi saat 8:30’dan saat 18:00’a kadar müşterilerine hizmet vermektedir. Hafta sonları ise sadece cumartesi günleri saat 08:30 ila 13:00 arası açıktır. Pazar günleri Aras Kargo şubeleri tamamen kapalıdır.

Eğer bir şikayetiniz ya da sorununuz varsa, iletişime geçebileceğiniz müşteri ilişkileri geri bildirim hizmetleri vardır. Bu hizmetlerin çalışma saatleri ise: sabit ve mobil hatlar için bireysel olarak, hafta içi 08:30-18:00, cumartesi günü 08:30-13:00 iken kurumsal ve bölge olarak çalışma saatleri 08:00’den 17:30’a kadardır.

Aras Kargo Çalışma Saatleri:

Her geçen gün başarısı artan Aras Kargo; 12 milyon kişiye, kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir. Bunca kapsamlı şube ve çalışana sahip olan Aras Kargo’nun çalışma saatleri hafta içi saat 8’den saat 18’e, cumartesi günleri de saat 8’den öğlen 14 ya da 17’e kadardır. Çalışanların öğle molası yoktur ve fazladan mesai alındığında ekstradan bir ekleme olmaz. Aras Kargo resmi tatillerde çalışmamaktadır fakat resmi tatillerde çalışan personellerine maaşları ile birlikte ekstra ücretleri ödenmektedir.

Anahtar Kelimeler

Yorumlar - 0

Yorum Ekle

Blog'da Ara

Kategoriler

En Çok Okunan Yazılar

Firmanızı Ücretsiz Ekleyin

İşletmenizi Nerede360'a hemen ekleyin, yeni müşteriler sizi bulsun!