Aras Kargom Nerede - Kargonu Takip Et

Aras Kargom Nerede - Kargo Takip

Aras Kargom Nerede - Kargo Takip

Aras Kargom Nerede - Kargo Takip

Aras Kargom Nerede sorusu için yanıt arayanlar için bilgi kaynağı olacak içeriğimizi hemen inceleyelim.

Aras kargo Türkiye’nin büyük kargolarının arasından birisidir. Her gün düzenli olarak milyonlarca kargo alıyor ve bu kargoları gönderi sahiplerine teslim ediyor. Aras kargo diğer kargo firmaları gibi sabah 08.30'da şubelerini açmaktadır. Böylelikle mesai saatleri başlamış olmaktadır. Ayrıca akşam saat 18.30'da mesai saatleri bitmiş olmaktadır. Hafta sonu yani cumartesi günleri 08.30'dan 13.00'a kadar açık olarak hizmet vermekle birlikte pazar günleri resmi tatildedir. Aras kargo hem yurt içi hem yurt dışında faaliyet göstererek ön plana çıkmayı başarmıştır.

Birçok kişinin aklında Aras kargom neredeAras kargom ne zaman gelir? Aras kargo gönderi takibi nasıl yapabilirim gibi birçok soru işaretleri bulunmaktadır. Şimdi sizlere bunların cevabını vermek isteriz.

Aras Kargom Nerede?

Aras kargom nerede? Sorusuna cevap olarak, kargolarınızın nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız Aras kargo web sitesine giriş yaparak orada bulunan Aras kargom nerede? seçeneğine tıklayarak kargonuzun yerini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Hatta şubeyi arayarak kargonuzun son durumunu öğrenebilme şansınız vardır.

Aras Kargo Gönderi Takip

Aras kargo gönderi takip yapmak için gönderi takip numaranızı bilmeniz gerekmektedir. Gönderi takip numaranız kargo teslimatınızı yaparken size verilen makbuzun üstünde yazmaktadır. Ayrıca iletişim telefonlarınıza takip numarası da gelebilmektedir. Gönderi takip numaranızı girerek kargonuzun hemen nerede olduğunu görebilirsiniz.

Aras Kargom Ne Zaman gelir?

Gönderilen kargo alıcının bulunduğu en yakın şubeye gitmektedir. Şubede ki teslim işlemleri tamamlandıktan sonra alıcıya bilgilendirme mesajı gitmektedir. Genellikle en geç 1 gün sonra mesai saatleri içerisinde kargolar teslim edilmektedir.

Anahtar Kelimeler

Yorumlar - 0

Yorum Ekle

Blog'da Ara

Kategoriler

En Çok Okunan Yazılar

Firmanızı Ücretsiz Ekleyin

İşletmenizi Nerede360'a hemen ekleyin, yeni müşteriler sizi bulsun!