MNG Kargo Çalışma Saatleri ve Günleri 2020 - Güncel

MNG Kargo Çalışma Saatleri

MNG Kargo Çalışma Saatleri

MNG Kargo Çalışma Saatleri

MNG Kargo

Firma ilk olarak 2003 yılında kurulmuştur. MNG Holding iştiraki olarak dağıtım sektöründe faaliyete başlayan en büyük kargo firmaları arasındadır. Yurt içi kargo gönderim faaliyetlerinin yanı sıra yurt dışı kargo hizmeti de vermektedir. Çalışma saatleri içinde paketinizin gönderimi için kayıt bırakarak adresinizden teslim alınmasını da talep edebilirsiniz.

MNG Kargo Çalışma Saatleri

Önde gelen kargo firması olan MNG kargo çalışma saatleri öğle tatili olmadan devam etmektedir. Öğle tatiline denk gelen saatleri nöbet sistemi ile değişim yaparak çalışmaya devam etmektedir. Bu da müşteriler açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Çalışan müşteriler düşünülerek, öğle tatilinde nöbet sistemi ile firma açık tutulmaktadır. Müşteriler öğle tatili saatinde kargo gönderimi yapma imkanı bulmaktadır. Hafta içi günlerde sabah 8:30’da açılarak akşam 18:00’e kadar MNG kargo mesai saatleri dahilinde hizmet vermektedir.

Hafta sonu sadece cumartesi günü kargo hizmeti sunulmaktadır. Pazar günü ise firma kapalıdır. Cumartesi günü MNG kargo açılış kapanış saatleri 8:30 ila 13:00 arasıdır. Bu saatler dahilinde kargo gönderimi, teslimi yapılmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı tüm paket ve dosyalar mesai saatleri dahilinde istenilen bölgeye hızlı teslimat seçenekleri ile gönderilebilmektedir.

Uzun yıllardır kargoculuk sektöründe bulunan firma müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Oluşacak herhangi bir sorunda müşteri ilişkileri departmanı en kısa sürede çözüm sağlamaktadır. Çevre ve toplum faydası misyonunu da benimsemiştir. Sektörde hızlı ve güvenli taşımacılığı ile tanınan MNG kargo ülke çapında yaygın bayileri ile tüm bölgelerde dağıtım yapmaktadır.

Anahtar Kelimeler

Yorumlar - 0

Yorum Ekle

Blog'da Ara

Kategoriler

En Çok Okunan Yazılar

Firmanızı Ücretsiz Ekleyin

İşletmenizi Nerede360'a hemen ekleyin, yeni müşteriler sizi bulsun!