Evinize Estetik Katacak Dekorasyon Önerileri

Evinize Estetik Katacak Dekorasyon Önerileri

Evinize Estetik Katacak Dekorasyon Önerileri

Ev aksesuarları evin bütünlüğünü yakalayabilmek için küçük görünen fakat oldukça önemli ve estetik katan ürünlerdir. Birçok ev aksesuarı bulunmaktadır. Saatler, tablolar, vazolar, çerçeveler evde sıklıkla kullanılan aksesuarlardandır. Aksesuar seçimi yaparken evin hangi bölümünde kullanılacağı önceden belirlenmelidir. Aksesuarların yoğun olması eve yakışacağı anlamına gelmez. Minimal seçimlerle birlikte ev içerisindeki bütünlüğü yakalayabilirsiniz.

Ev dekorasyonu bir evin şık görünmesine olanak sağlamaktadır. Özellikle küçük evleri ferah ve havadar göstermek için dekorasyona dikkat edilmesi gerekmektedir. Seçilen ampul renginde, duvara asacağınız tabloya kadar her detay evin dekorasyonunu etkilemektedir.

Evinize Özel Dekorasyon Önerileri

- Küçük odaları havadar ve ferah göstermenin ilk yolu seçilen duvar rengi ve mobilyalardır. Mobilya ve duvar renginin acık tonlarda olması odanın geniş görünmesinde önemli rol oynamaktadır. Özellikle küçük odalar için aksesuar seçilirken büyük olmayan dekoratif ürünler tercih edilmelidir. Özellikle salonda kullanılan aksesuarların az olması gerekmektedir. Az ürün ile şıklığı ve gösterişi yakalamanız da elbette mümkün. Hem dekoratif hem de kullanışlı bir saat ile salonunuzun duvarlarına küçük dokunuşlar yapabilirsiniz.

- Çiçekler evin her bölümüne renk katmak için oldukça idealdir, fakat bakımı da oldukça zordur. Etrafın kirlenmesini istemeyenler çiçeklerden uzak durmaktadır. Canlı çiçekler yerine canlı gibi görünen çiçekleri tercih edebilirsiniz. Bu şekilde toprakla veya yaprak dökülmesi derdi ile uğraşmadan evinizin bir bölümünü renklendirebilirsiniz.

- Salon aydınlatmasının en sevilen ürünleri şüphesiz abajurlardır. Aydınlatmanın yanı sıra dekor ürünü olarak da kullanılan birbirinden farklı abajur çeşitleri mevcuttur. Mobilyalarınızın rengine uygun olarak farklı tasarımlara sahip olan abajurlar ile evinizi renklendirebilirsiniz. Aydınlatma ihtiyacınızı karşılarken, dekoratif görüntüsü ile şıklığı elde edebilirsiniz.

- Salonunuzda bulunan minder ve yastıklarda aksesuar olarak kullanılabilecek ürünlerdendir. Farklı renkler ile salonunuza hava katabilirsiniz. Açık renk mobilyalarınız ile koyu renk yastıkları bütünleştirebilir ve zıt renklerin kontrastı ile bütünlüğü yakalayabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

Yorumlar - 0

Yorum Ekle

Blog'da Ara

Kategoriler

Firmanızı Ücretsiz Ekleyin

İşletmenizi Nerede360'a hemen ekleyin, yeni müşteriler sizi bulsun!